Nové vydavatelství Old Dawg a první ohlášené hry

Na českém deskoherním hřišti se o slovo hlásí nový hráč. Old Dawg se prezentuje jako rodinné deskoherní vydavatelství z centra Moravy, které chce doplňovat a rozšiřovat nabídku na našem trhu o hry, které by tu podle nich neměly chybět. Jejich cílem je vypustit novou hru každý kvartál. A to teprve začali. Podle první ohlášené hry se rozhodně nebude jednat o nějaké menší kousky.

Zástupce vydavatelství vyrazil hledat zajímavé kousky na Spiel Essen, ještě před výjezdem však vydavatelství ohlásilo i první hru, na kterou se můžeme těšit předběžně v březnu příštího roku. Tou je…

Nukleum

Nukleum je novinková hutná euro hra od studia Board&Dice a autorů Simone Luciani (Tzolk’in, Barrage, Marco Polo, Golem) a Dávid Turczi (mistr sólových režimů, Anachrony, Dice Settlers, Tash-Kalar). Je určena pro jednoho (zcela logicky) až čtyři hráče od čtrnácti let. Hráči v roli průmyslníků budují své sítě, stavějí a napájí budovy, nebudou chybět ani kontrakty a cíle. Jedná se o asymetrickou hru, každý hráč bude mít přístup k jiným technologiím. Tento velmi očekávaný titul má snoubit principy her Brass a Barrage.

Nukleum se stal jedním z nejprodávanějších titulů na Spiel Essen. Vydavatelství Old Dawg nabídne tuto novinku již brzy v rámci předprodeje, díky němuž budou moci zájemci získat i dvojici krásných prom.

Feed the Kraken

Old Dawg odtajnili i další kousek, na který se můžeme těšit – Feed the Kraken je párty hra pro opravdové hráče, plná skrytých rolí a dedukce pro pět až jedenáct hráčů od dvanácti let. Autory hry jsou Hans Joachim Höh, Maikel Cheney a Tobias Immich, jejich produkt má za sebou úspěšnou kickstarterovou kampaň.

Popřejme tedy novému vydavatelství mnoho zdaru a těšme se na jejich produkty na našich stolech! Nebojte se vydavatelství Old Dawg sledovat na jejich stránkách nebo na jejich Facebookovém profilu.

Tags:

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Mohlo by Vás zajímat také: