Sháníte ještě Ve stínu pyramid?

Na našem českém trhu není možné již delší dobu sehnat hru Ve stínu pyramid. Hru vydalo v roce 2020 české vydavatelství BoardBros jako svojí první hru. V té době byla tato hra relativně starším titulem. Původní vydavatelství AEG (Alderac Entertainment Group) ji vydalo již v roce 2014. Původní titul dostal v zahraničí v roce 2015 samostatně hratelné rozšíření.

Zdroj: BoardBros

Tato zpráva potěší rovnou dvě skupiny osob. Tou první jsou všichni šťastlivci, kteří vlastní původní verzi hry a chtějí ji něčím obohatit. No a tou druhou skupinou jsou ti, kteří ji naopak nemohli dlouhé měsíce sehnat.

Zdroj: BoardBros

Zásvětí má s předchozím titulem stejná pravidla a základní karty. Díky spojení obou variant je možné hrát hru až v šesti hráčích. V tomto kapesním deck-buildingu se vžijete do role egyptských šlechticů v době faraonů, připravujících se na jejich smrt a pohřeb v údolí králů. Odebíráním karet ze sestavené pyramidy hráči plní své hrobky šperky, uměním, zbraněmi a dalšími poklady. Hru vyhrává hráč, který má ve své hrobce ty nejcennější artefakty!

Zdroj: BoardBros

Hru si už nyní můžete předobjednat na oficiálním webu BoardBros.

Tags:

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Mohlo by Vás zajímat také: