Říše her

Vše o deskových hrách na jednom místě…. to je Říše her

Válka dědiců Winchesterů

Pojmy jako bohatství a chamtivost mnohdy stojí vedle sebe poměrně dost blízko (pochopitelně nemůžeme to generalizovat jako dogma). Morálku nechme raději stranou a pojďme se vrhnout po hlavě za honbou za bohatstvím v chystané hře od společnosti Dino Toys nesoucí název Papá Winchester. V této bláznivé záležitosti odehrávající se v dobách divokého západu se budete snažit „nahrabat“ co nejvíce. Titul Papá Winchester by se měl dostat na pulty obchodů během záři letošního roku plně v češtině. Co se týče základních informací musím zmínit, že hra je vhodná pro 3 až 5 hráčů s doporučeným věkem od 8 let přibližně na 40 minut. Za vývojem této hry stojí Jérémy Pinget a o ilustrace se postaral Sylvain Aublin.

A cože se to přihodilo, že se budeme chamtivě hnát za bohatstvím? V kraji zesnul obávaný podvodník, boháč a skrblík Papá Winchester. Zhostíte se tedy rolí dědiců a z tohoto jmění se budete snažit získat maximum možného a stát se novou hlavou rodiny Winchestererů. Na mapě herního plánu najdete 19 různých pozemků (rozdělených na pouštní, prérijní a lesní pozemky) a salónem oddělený od všech ostatních pozemků. Těmito lokacemi vede vlakové spojení a protéká řeka. Během hraní se budete snažit dražit tyto pozemky, bojovat doslova o život během různých střetů, plnit tajné i veřejné cíle a hodně taktizovat.

Myslím, že Dino Toys si pro nás připravuje vcelku bláznivou rodinnou hru Papá Winchester, která se na pulty obchodů dostane v našem mateřském jazyce během září. Snad se vše podaří a nedojde k žádnému zdržení vlivem různých restriktivních opatření či jiných neočekávaných vlivů.

Tags:

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Mohlo by Vás zajímat také: