Říše her

Vše o deskových hrách na jednom místě…. to je říše her

Strážcové lesa nás plně pohltí

Copak nám to ptáčkové vycvrlikali tentokrát? No přece, že se můžeme těšit na další novinku plnou zvířátek a přírody. Living Forest, tak se jmenuje v originále hra pod záštitou Ludonaute, jejímž autorem je Aske Christiansen. O nádhrené grafické ztvárnění se svými ilustracemi postarala Apolline Etienne.

V tomto díle se chopíte role duší lesa, které k sobě povolávají zvířecí spirituální strážce a snaží se odolat útokům Onibi tím, že vysazují obranné linie stromů a hasí zákeřný oheň napadající posvátný strom. Máte zde 3 cesty, kterými se lze vydat k vítězství a to shromážděním 12 posvátných květů k probuzení Sankiho, velkého strážce lesa, můžete zasadit 12 různých ochranných stromů a nebo uhasit 12 ohňů.

Mechanicky by zde mělo jít o pokoušení štěstí dobíráním z balíčku, deckbuildingu a pokládání dílků stromů a jedná se o lehčí strategickou hru.

U nás si tuto krásku s českým názvem Strážcové lesa můžeme na svůj stůl donést díky společnosti MindOK, která se u nás distribuce ujala. Jedná se o herní zážitek na přibližně 40 minut, pro 2-4 hráče s doporučeným věkem od 8 let. Předpokládané vydání je datováno na říjen tohoto roku.

Tags:

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Mohlo by Vás zajímat také: