Říše her

Vše o deskových hrách na jednom místě…. to je říše her

Sušenková mise

Včera 8. září oznámilo vydavatelství MindOK na svém Facebooku lokalizaci novinky s původním názvem Unfold Kids. Kid’s Quest: Mission Cookies. Český název prozatím není znám, ale můžete na Facebooku využít nabídky vydavatelství, a zapojit se do jeho vymýšlení. Třeba se na krabici dostane právě ten váš!

Za hrou stojí Martin Nedergaard Andersen, Alexander Peshkov a Ekaterina Pluzhnikova. O vizuální stránku projektu se pak postarali Nadezhda MikhailovaVictoria Volina-Lukian. Že ta jména tvůrců znějí tak nějak východně? Ano je to tak. Do světa hru vypustilo ruské vydavatelství Lifestyle Boardgames Ltd.

A o co že ve hře půjde? Celá hra jsou vlastně dva velké, různě přeskládané herní plány (nazývané též obálky) a pravidla. Jak budete postupovat hrou, budete tento plán odkrývat otáčením. Tím samozřejmě budete objevovat i zápletku a příběh honby za sušenkami. V roli dětí superagentů bude vaším úkolem najít nejlépe střežené dveře v domě. Po cestě budete muset plnit spoustu hádanek, rébusů a úkolů. K některým budete muset dokonce použít i své smysly, jako čich nebo hmat. Tak trochu to vypadá na únikovku že? Je to přesně tak. Jedná se o únikovou hru s velice neotřelým provedením a navrženou přímo pro děti. Ty si mohou zahrát od 8. let věku. Ke hře usednou v 1. až 4. hráčích a budete od nich mít pokoj zhruba na hodinku. Můžete být v klidu. U hry se nebudou hádat, ale budou spolupracovat, jelikož se jedná o kooperativní záležitost. Podaří se vám najít onu tajnou místnost a dokážete se dostat za tak těžce střežené dveře? Co za nimi asi bude?

Pokud vás hra zaujala, a chcete vidět více obrázků, můžete mrknout na oficiální trailer.

>
Tags:

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Mohlo by Vás zajímat také: