Říše her

Vše o deskových hrách na jednom místě…. to je říše her

Získejte Louka jak vyšitá

Je to tu! Máme pro všechny milovníky deskových her možnost získat nějaký ten titul od nás do vaší sbírky. Pokud rádi hrajete, tak v naší facebookovské skupině Deskové hry pro malé a velké je možné získat krásnou a přitom jednoduchou hru Louka jak vyšitá od společnosti Dino Toys. Je především určena pro nejmenší hráče, kteří si během ni procvičí svoji šikovnost a tvořivost. Třeba se usměje štěstí na někoho z vás a získáte ji.

Jak jsem zmiňoval Louka jak vyšitá patří především pro nejmenší hráče, jejichž cílem se stane posbírat co nejvíce nejhezčích rozkvetlých květů na louce. To se děje pomocí proplétáním pomocí přiložené šňůrky. Zní to jednoduše? To rozhodně je, ale když k tomu připočteme možnost si hru okořenit různými podmínkami, zahrají si ji určitě i rodiče poté, co děti šli spát.

A jak lze hru získat?

Stačí být členem nebo se stát členem naší FB skupiny Deskové hry pro malé a velké a u příslušného postu nám vyfoťte, jak vítáte příchod jara.

Do kdy lze hru získat?

Poslední akceptovatelný možný příspěvek je tuto neděli, tedy 14. března 2021, 23:59. Den poté v redakci společně vybereme ten nej příspěvek, jenž obdrží tuto záležitost.

Všem přejeme hodně štěstí.

Tags:

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Mohlo by Vás zajímat také: