Říše her

Vše o deskových hrách na jednom místě…. to je Říše her

Získejte hru Duna: Impérium

A je to opět tu! Pro všechny fanoušky deskových her přinášíme možnost získat nějaký ten titul od nás do vaší sbírky anebo jen tak udělat někomu radost krásnou stolní hrou. Pokud rádi hrajete deskové hry, tak v naší facebookovské skupině Deskové hry pro malé a velké je možné získat nový a kořením “navoněný” titul Duna: Impérium, kterou nám do českých luhů a hájů přinesla, před pár týdny, plně v češtině společnost REXhry, za což si kluci z Brna zaslouží určitě velké díky.

V naší redakci již nějaký ten den hrajeme a připravujeme si pro vás naši zevrubnou recenzi, na kterou se můžete určitě těšit. Uvidíme, jaké si hra odnese ocenění, protože na serveru BoardGameGeek patří tento titul k nejlépe hodnoceným hrám vůbec.

A jak lze hru získat?

V minulosti jsme si pro vás připravili řadu různě náročných úkolů, jak bylo možné hry od nás získat. Tak co to bude tentokrát? Pojďme na to: stačí být členem nebo se stát členem naší FB skupiny Deskové hry pro malé a velké a u příslušného postu nám popište vaše setkání s nejpodivuhodnějším kořením, které jste ochutnali.

Do kdy lze hru získat?

Poslední akceptovatelný možný příspěvek je tuto neděli, tedy 27. června 2021, 23:59. Den poté v redakci společně vybereme autora komentáře, který od nás získá hru Duna: Impérium.

Všem přejeme hodně štěstí.

Tags:

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Mohlo by Vás zajímat také: