Říše her

Vše o deskových hrách na jednom místě…. to je říše her

Získejte Kingdomino

A je to opět tu! Pro všechny fanoušky deskových her přinášíme možnost získat nějaký ten titul od nás do vaší sbírky anebo jen tak udělat někomu radost krásnou rodinnou hrou. Pokud rádi hrajete deskové hry, tak v naší facebookovské skupině Deskové hry pro malé a velké je možné získat parádní titul Kingdomino, kterou nám do českých luhů a hájů přinesla před pár lety plně v češtině společnost MindOk.

Ve hře Kingdomino se budete snažit hledat nové území pro rozšíření vaší velkolepé říše. Je potřeba chytře volit území, která chcete mít ve svém království, protože i ostatní hráči na ně číhají. Jak název napovídá, mohlo by se na první pohled zdát, že tato hra bude mít s klasickým dominem společného hodně. Opak je však pravdou. Jediné co je pro tyto dva tituly společné, je tvar herních dílků.

Pro úplnost zmíním, že hra Kingdomino je vhodná pro 2 až 4 hráče, s doporučeným věkem od 8 let a jedna partie vám zabere okolo 20 minut. Ze zkušenosti však vím, že se dá hrát i s mladšími dětmi.

A jak lze hru získat?

Tentokrát to nebude nic snadného. Bude zapotřebí trošku šikovnosti a umět kreslit (nebo se o to pokusit). Stačí být členem nebo se stát členem naší FB skupiny Deskové hry pro malé a velké a u příslušného postu nám přidejte do komentáře fotku vaší (nebo vaší ratolesti) kresby , toho, jak si představujete to nejnápaditější království.

Do kdy lze hru získat?

Poslední akceptovatelný možný příspěvek je tuto neděli, tedy 25. dubna 2021, 23:59. Den poté v redakci společně vybereme autora fotografie s nejnápaditější kresbou království, jenž obdrží tuto krásnou rodinnou hru.

Všem přejeme hodně štěstí.

Tags:

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Mohlo by Vás zajímat také: