Známý svět se vrací v nové hře.

Myslím, že když se zmíní jména jako Jamey Stegmaier a Jakub Rozalski, tak se znalým určitě ihned vybaví velmi známá hra Scythe, ke které vyšlo již nejedno rozšíření a celkově si tak vybudovala velmi silnou fanouškovskou základnu. A tak se Albi postaralo o velké překvapení, když oznámilo, že budou dělat českou lokalizaci nové, samostatně hratelné hry právě z prostředí světa Scythe a půjde o počin Expeditions (Expedice).

zdroj: BGG

Jde tedy o takové pokračování Scythe, které posílá hráče na nové místo, na Sibiř. Konkrétně k řece Tunguska, kde se zřítil mohutný meteorit a probudil starověkou korupci. Expedice vedená Dr. Tarkovským se vydá do tajgy, aby se dozvěděla o meteoritu a jeho dopadu na zemi.

zdroj: BGG

Expedice bude pro jednoho až pět hrdinů s doporučeným věkem od čtrnácti let a herní doba by se měla pohybovat mezi šedesáti a devadesáti minutami. Bude to kompetitivní hra založená na kartách s prvkem engine-buildingu v hlavní roli. K lokalizaci a následnému vydání by mělo dojít ke konci letošního roku, takže se máme opět na co těšit.

zdroj: BGG
Tags:

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Mohlo by Vás zajímat také: