Říše her

Vše o deskových hrách na jednom místě…. to je říše her

Získejte Zóna: Tajemství Černobylu

Po pár týdnech je to opět tu! Pro všechny fanoušky deskových her přinášíme možnost získat nějaký ten titul od nás do vaší sbírky. Pokud rádi hrajete deskové hry, tak v naší facebookovské skupině Deskové hry pro malé a velké je možné získat nelítostný titul Zóna: Tajemství Černobylu, kterou nám koncem loňského roku přinesla v češtině společnosti ADC Blackfire.

Zóna: Tajemství Černobylu je především určena pro náročnější hráče, kteří se v ní přenesou do místa po výbuchu jaderné elektrárny Černobyl ukrývající řadu tajemství a zároveň do oblasti nelehkého k přežití. V této dobrodružné záležitosti se snažíte dojít až k samotnému sarkofágu černobylské jaderné elektrárny dříve než vaši sokové. Nejdříve však musíte navštívit alespoň dvě Tajné lokace v podzemích prostorách. Na zbytečné otálení není čas, protože, jakmile nastane finální emise je konec.

Pro úplnost zmíním, že hra je vhodná pro 1 až 4 hráče, s doporučeným věkem od 18 let a jedna partie vám zabere okolo 2 až 3 hodin, takže taková ideální záležitost na nejeden večer.

A jak lze hru získat?

Stačí být členem nebo se stát členem naší FB skupiny Deskové hry pro malé a velké a u příslušného postu nám přidejte do komentáře fotku, kde a jak máte vaše deskové hry “ubytovány”.

Do kdy lze hru získat?

Poslední akceptovatelný možný příspěvek je tuto neděli, tedy 4. dubna 2021, 23:59. Den poté v redakci společně vybereme autora fotografie s nejnápaditějším “ubytováním” her, jenž obdrží tuto nelítostnou záležitost.

Všem přejeme hodně štěstí.

Tags:

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Mohlo by Vás zajímat také: