Říše her

Vše o deskových hrách na jednom místě…. to je říše her

Vydobýt si slávu a uznání nebylo ve středověku vůbec jednoduché

Také máte pocit, že na nás poslední dobou vydavatelé deskovek hrnou jednu pecku za druhou? No a aby toho nebylo málo, přišli v TLAMA games s dalším oznámením na co se můžeme již brzy těšit.

Kdo z nás někdy nesnil o tom, že se stane rytířem? Zářící brnění, mocní koně, turnajový kohout, jásot nadšeného davu…

V připravované hře s názvem Glory: A Game of Knights se ocitnete v Evropě 15.století. Stane se z vás mladý rytíř, jenž prahne po uznání a slávě mezi vznešenými bratry a krásnými dámami. Cesta ke slávě však bude poznamenána četnými výzvami. Čekají vás rytířské souboje a turnaje, boje o tituly a ceny, sbírání relikvií a dokonce přesvědčení trubadúrů, aby o vás napsali píseň oslavující váš život. Ale to není zdaleka všechno. Kromě přímých konfrontací na turnajích budete soutěžit s ostatními hráči o nejlepší vybavení a cenné spojence, a také si budete muset najít čas, abyste se modlili za božskou podporu ve svém boji za nejvyšší pocty.

Už z tohoto popisu je cítit, že půjde o delikátní záležitost a ještě aby ne, když za ní stojí dva nadšenci do středověkých rekonstrukcí Dominik „Lir“ Mucha a Marcin „Wis“ Wisthal, kteří se tímto způsobem rozhodli převyprávět příběh rytířského života.

Můžete se těšit na více než 400 komponent: karty, kostky, dřevěné figurky, žetony a mnoho dalších. Půjde o eurohru pro 1-4 hráče na 45-120 minut s doporučeným věkem od 14ti let. Plně v češtině by pro nás měla být k dostání již v červnu. Jste nedočkaví stejně jako my?

Tags:

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Mohlo by Vás zajímat také: