Říše her

Vše o deskových hrách na jednom místě…. to je Říše her

Vydejte se do hlubin vesmíru s Marvel: Rukavice nekonečna

Rychlá kooperativní karetní hra, až pro 6 hráčů, kdy proti sobě stojí dvě strany. Jeden z hráčů hraje za Thanose, padoucha snažícího se ovládnout celý vesmír a ostatní, coby hrdinové mu v tom brání a chrání svět před zkázou. Minimální počet jsou tedy dva hráči od 10 let cca na 15 minut. Určitě stojí za zmínku, že hra vznikla na motivy jednoduché záležitosti nesoucí jméno: Milostný dopis.

Hrdinové, stejně jako Thanos, začínají na určitém stupni bojeschopnosti. Toto se v průběhu hry mění podle zahraných akcí. Zdá se vám to nefér, jeden proti všem? Thanos shromažďuje kameny nekonečná, aby s jejich pomocí dal všem pocítit svou zlobu. Naši ochránci budou mít plné ruce práce, aby společnými silami odhalili další postup temných sil. Každá ze stran má svůj vlastní balíček karet, připravte si sáček s 9 žetony síly a ukazatele úrovně. Začínáme!

Každý má v ruce na počátku jednu kartu, další si vezme, jakmile na něj přijde řada, poté zahraje z těchto dvou karet jednu, tak aby podpořil akce ostatních spoluhráčů směřujícím k poražení Thanose. Hráč zastupujícího padoucha hraje sám za sebe proti hrdinům a shromažďuje kameny nekonečna. Riskujte, taktizujte a využívejte efektivně efekty karet pro zajištění vítězství.

Marvel: Rukavice nekonečna je jednoduchá a rychlá hra, která zabaví tedy i děti. Konec hry? Končí ve chvíli, kdy je jedna ze stran poražena. Titul vyšel v češtině doslova před pár dny a díky společnosti ADC Blackfire v češtině s klasickými hrdiny známých z mnoha rozšíření a samostatných edicí univerza Marvel.

Tags:

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Mohlo by Vás zajímat také: