Říše her

Vše o deskových hrách na jednom místě…. to je říše her

V Albi je klid před bouří

V posledních dnech/týdnech nám každý český vydavatel servíruje jedno oznámení chystané hry v našem mateřském jazyce za druhým. Výjimku můžeme spatřovat snad pouze u Albi, kde je relativně klid. Na první pohled to tak i opravdu může působit, ale nejspíše je to pověstný klid před bouří. Důvodem je několik chystaných on-line eventů, které jsou tematicky zaměřené pro dané publikum.

Vše odstartuje již příští sobotu 8. května od 13:45 akce Albi Game Day – Mozkovna edition, kde je avizováno více jak 12 oznámení, vycházejících jak ze zavedených sérii, tak úplných novinek. Krom chystaných titulů se můžeme těšit na oznámení nově uzavřené dohody o dlouhodobé spolupráci s významnou tradiční českou herní značkou. Součásti této události bude i luštění rébusů o ceny apod.

Konec května bude zaměřen rodinnému deskohraní v podobě akce Albi Game Day Family a na konci června si do kalendáře poznačte zásadní akci Albi Game Day 2021, kde se dočkáme informací o těch nejlepších deskových hrách, které si pro nás Albi připravuje. A lze předpokládat, že ku příležitostí této akce se dočkáme vydání i malé/velké hry Gloomhaven: Lví chřtán (během pár týdnů se můžete těšit na našem webu na preview).

Když už jsme u tohoto univerza, tak musím zmínit, že samostatně hratelné pokračování Frosthaven, které má být ještě mnohem opulentnější než Gloomhaven, by se měl dostat na pulty obchodů plně v češtině těsně před Vánoci. Věřme, že se tomu opravdu tak stane a nejeden z nás jej najde pod vánočním stromečkem.

Tags:

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Mohlo by Vás zajímat také: