Říše her

Vše o deskových hrách na jednom místě…. to je říše her

Staňte se pejskařem

Sesbírejte a vyvenčete všechny vaše oblíbené psy v nové karetní hře Dog Park od Birdwood games. Na hru bude ještě v následujících 14 dnech probíhat na KS kampaň, ale cílová částka je již nyní vybrána:

Hra pro 1-4 hráče ve věku 10+ bude trvat 40-80 minut. Ve hře se budete v roli místního venčitele psů snažit o získání co největší reputace tím, že budete chodit venčit psy ze sousedství do místního parku. Brzy ale zjistíte, že každý pes má určité potřeby – některý má rád pamlsky, jiný dá přednost aportování. Spokojenost psů, které venčíte, vám zajistí vítězné body. Důležité bude pečlivě zvolit správné psy a jim vyhovující trasu procházky.

Hra bude obsahovat mnoho komponentů: kary psů, hráčské desky, velký herní plán, mnoho dřevěných i kartonových tokenů. Bude k dostání ve standartní a sběratelské edici (lišící se především 2 expanzemi přidávajícími dodatečné karty psů a potisky dřevěných tokenů).

Průběh hry je jednoduchý. Hraje se na 4 kola a každé kolo se skládá ze 4 fází. V první fázi se snažíte soupeřit s ostatními hráči a získat do své skupiny požadované pejsky. V druhé fázi zvolíte, kteří z vašich psů s vámi půjdou na procházku. Ve třetí fázi procházíte s pejsky parkem a sbíráte různé suroviny přidávající reputaci. Pokud parkem proběhnete moc rychle, můžete minout oblíbenou činnost některého z vašich psů, pokud ale budete parkem procházet příliš pomalu, ztratíte reputaci za opožděnost. V poslední fázi jste doma – získáváte nebo ztrácíte reputaci za psy, které jste vzali nebo nevzali na procházku. Do parku se pak přidají nové bonusy a můžete vyrazit znovu.

Na konci hry vítězí hráč, který nasbíral nejvíce reputace. Hru bude možné hrát také v sólo módu.

Podle kickstarterového plánu by hra měla být odeslána backerům v srpnu 2022 a následně jít během podzimu do běžných obchodů. Už nyní se těším na třetí čtvrtletí příštího roku, až Dog Park vyjde.

Tags:

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Mohlo by Vás zajímat také: