Staň se baristou v lokalizaci korejské deskovky Coffee Rush

Vydavatel ADC Blackfire začal spolupráci s Korea Boardgames, po ohlášených deckbuildingových Lovcích relikvií avizují další hru, která zástupce Blackfiru “naprosto dostala” na veletrhu v Norimberku. A tou je Coffee Rush, jejímž autorem je Euijin Han. Očekávat můžeme hru pro dva až čtyři hráče s cca půlhodinovou herní dobou a doporučeným věkovým zařazením osm plus.

Coffee Rush by (očividně) mělo být must-have artiklem pro všechny milovníky kávy. Během hry si budou moci vyzkoušet roli baristy. Jejich úkolem bude vyřizování objednávek zákazníků, získávání surovin a sbírání hodnocení své píle. Nepůjde tedy o žádný relax, ale tvrdou řeholi, jakou zažívají baristé každé všední ráno.

Získávání surovin bude probíhat na hlavní herní ploše, pro plnění přání zákazníků bude mít každý hráč vlastní desku – barový pult. Pokud nestihne objednávky včas vyřídit, čeká jej penalizace, v opačném případě si bude vylepšovat své hodnocení. Dalším faktorem hry budou upgrady za splnění tří objednávek v řadě.

Dostupné fotky (včetně těch v tomto článku) zatím lákají na opravdový zážitek, a to i po vizuální stránce – průhledné 3D šálky a 3D žetony surovin vypadají povedeně a realisticky, ostatní materiál má příjemný design. Doufejme, že si českou lokalizaci užijeme co nejdříve a bez downgradu kvality komponentů, protože ty budou jistě součástí úspěchu. My už se těšíme, jak se pustíme do baristických soutěží a mistrovství a na vlně kofeinu zažijeme mnoho spánkem nepřerušené zábavy.

Tags:

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Mohlo by Vás zajímat také: