Říše her

Vše o deskových hrách na jednom místě…. to je říše her

Rozhodnutí, která jsou až Za hranou

Další z řady oznámení je tu! Tentokrát je má na svědomí společnost TLAMA Games, která si pro nás připravuje zajímavý dobrodružný titul Za hranou (In Too Deep). Autory hry jsou Josh Cappel a Daryl Chow, o ilustrace se postaral Dominik Mayer, jehož práci můžeme znát třeba z titulu Hadara. Jedná se o kompetitivní strategickou hru pro jednoho až čtyři hráče s herní dobou okolo 90 minut.

Píše se rok 2087. Centrální vlády padly a jejich roli nahradily roztříštěné městské státy, jakým je i město Nový úsvit (New Dawn City), ve kterém se odehrává herní příběh. O vládu nad městem usiluje mezinárodní zločinecká organizace Syndikát (Syndicate), a proto sem vyslala svých pět kyberneticky modifikovaných kriminálníků. Díky implantátům každý z nich disponuje jinými zvláštními schopnostmi.

Coby hráči se stanete agenty tajné vládní organizace, jejímž cílem je zmařit úsilí Syndikátu. Se superzločinci ale nebudete bojovat tváří v tvář. Vaše agentura totiž zjistila, jak implantáty hacknout a dostat se jejich prostřednictvím kriminálníkům do hlavy. Zatímco se vaše fyzické tělo nachází v tajné laboratoři daleko od skutečné akce, vaše mysl bude ovlivňovat aktivity hacknutého zločince. Budete provádět ilegální akce a díky tomu získáte přístup ke kritickým důkazům a strategickým informacím, které potřebujete k vítězství.

Když vaše mentální spojení se zločinci zesílí, budete moci dokonce využívat i jejich speciálních schopností…jenže vstup do mysli zločinců se zároveň neblaze projeví na vaší morálce. Jak nebezpečné prostředky zvolíte, abyste dosáhli účelu? Některá vaše rozhodnutí mohou vést až za hranu…

Herní plán tvoří osm unikátních okrsků města a v každém z nich lze provádět jinou speciální akci. Okrsky je možné napojit na sebe více způsoby, což hře přidává na variabilitě a znovu hratelnosti. Pohyb po městě a dostupnost speciálních akcí navíc komplikují policejní jednotky a barikády, proto je potřeba postup vždy dobře promyslet.

Ve svém tahu budete soupeřit s ostatními o to, se kterým zločincem navážete silnější spojení, a kam jakého „živla“ pošlete, abyste splnili své tajné úkoly, získali důkazy, a hlavně strategické informace, které povedou k vítězství.

Pokud vás hra Za hranou zaujala, nezbývá než počkat, až ji TLAMA Games dostane na pulty obchodů plně v češtině.

Tags:

One Reply to “Rozhodnutí, která jsou až Za hranou”

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Mohlo by Vás zajímat také: