Příběhové scénáře a Království Valerie?

Včera vyšlo na Facebookové skupině vydavatelství REXhry nové oznámení týkající se hry Království Valerie. Už víme, že tato herní série je takovou Rexí stálicí, o čemž svědčí množství vydaných a lokalizovaných rozšíření.

Ať už se jedná o první velké rozšíření s názvem Plameny a mráz, tak celkem tři malé balíčky – Nemrtvý samuraj, Nepřátelské posily a Královská stráž. Osobně jsem ještě neměla příležitost se k těmto rozšířením dostat a zahrát si s nimi základní hru. Byla jsem s nákupem lehce obezřetná, neboť jsem si říkala, že jde o pouhé přidání většího množství karet do hry, ale chybělo mi něco víc.

Zdroj: Planeta her

To se ovšem včerejším rozšířením naprosto změnilo! Připravuje se překlad rozšíření s názvem Darksworn, které do hry přináší kooperativní mód hry. To ale není všechno! Navíc máte ve hře celkem šest scénářů hry, které můžete spojit do jedné kampaně. To je něco, na co mé uši hodně slyší.

Zdroj: Facebooková skupina REXhry

Děkujeme Rexíkům, jak se starají o fanoušky této herní ságy a přináší nám takové množství rozšiřujícího obsahu. Toto rozšíření mi nesmí uniknout mezi prsty!

Tags:

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Mohlo by Vás zajímat také: