Říše her

Vše o deskových hrách na jednom místě…. to je říše her

Pozvánka na křest nové české hry Terra Futura

Máte rádi deskové hry? Jste fanoušci domácích zástupců deskoherní scény? Líbila se Vám hra Velryby ničí svět? Tak už možná víte, že tvůrci hry – Petr Vojtěch a Jindra Pavlásek – vytvořili další deskovku s tak trochu ekologickou tématikou: Terra Futura.

Terra Futura vychází u Albi ve spolupráci s projektem Hra o klima. Přenáší hráče do budoucnosti, kde budují města a průmysl a snaží se dosáhnout co největší balance mezi produkcí a udržitelností.

Již toto pondělí, 13. září 2021, se v hale číslo 17 Pražské tržnice koná křest této deskové hry. Křest je naplánován na 11. hodinu v rámci akce První udržitelný obchoďák: Týdenní swap! Na křestu se můžete těšit na představení hry, setkání s oběma autory, dále na stylové občerstvení či komentovanou prohlídku jedním z největších swapů na světě. Hru pokřtí ředitelka společnosti Na mysli Viktorie Tenzerová a Petr Doubravský, jeden ze zakladatelů a mluvčích hnutí Fridays For Future v ČR a iniciátor školních stávek za klima.

Pokud byste měli zájem se křestu zúčastnit, pořadatelé žádají o potvrzení své účasti do 10 hod. dne konání akce, a to buď telefonicky na čísle 775 132 199 nebo přes email ondrej.hampl@accedo.cz.

Samozřejmě se můžete těšit i na naši recenzi na Terra Futura, jakmile se nám dostane do rukou. Prozatím se můžete mrknout na preview článek o této hře.

Tags:

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Mohlo by Vás zajímat také: