Říše her

Vše o deskových hrách na jednom místě…. to je Říše her

Pandemic: Epicentrum je přístupnější verze svého velkého bratříčka

Společnost ADC Blackfire připravuje na letošní rok českou verzi titulu Pandemic Epicentrum Evropa (v originále: Pandemic: Hot Zone Europe). Že už jste někde název této hry slyšeli? Ano, přesně je to tak: Pandemic se na pulty obchodů dostala již v minulosti i v češtině. Jde o vcelku komplexní a kooperativní záležitost, která na stoly deskoherním nadšencům přináší souboj se zákeřnou nemoci zužující celou planetu. Buď všichni vyhrajete nebo prohrajete po dlouhém boji.

Pandemic: Epicentrum Evropa je mnohem přístupnější verze obsahující pouze tři nemoci, méně karet Už i předpokládaná délka jedné partie okolo 20 minut naznačuje, že půjde o opravdovou rychlovku. Hru si budou moci užít 2-4 hráči s doporučeným věkem od 8 let. Každopádně váš cíl bude stejný – najít správnou vakcínu a ochránit občany všech metropolí Evropy.

ADC Blackfire kromě samotné lokalizace se povedlo zařídit i jednu pěknou drobnůstku, kterou spatříme ihned. Na obal krabice se do pozadí povedlo dát obrázek Prahy (standardně je zde zobrazena Eiffelova věž). Na to se budeme moci těšit přibližně během léta, pokud však nedojde k nějakému zdržení.

Tags:

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Mohlo by Vás zajímat také: