Říše her

Vše o deskových hrách na jednom místě…. to je říše her

Osudová aplikace

Tradiční nedělní oznámení REXíků se v neděli bohužel nekonalo. Naštěstí se konalo dnes 25. srpna a přineslo velice zajímavou novinku. Jedná se o lokalizaci hry Destinies, která má velice silný příběh podložený aplikací, a měla by být k dostání v průběhu příštího roku. Na titulní stranu se podepsala dvojice autorů Filip Miłuński a Michał Gołębiowski. U Destinies se zabaví jeden až tři hráči minimálního věku čtrnáct let. Jedna partie by je pak měla zaměstnat na dvě a půl hodiny.

Jedná se o lehce detektivní kompetitivní hru z fantasy středověku, s prvky RPG. Díky aplikaci s funkcí Scan&Play nebudete potřebovat hráče do role pána zla, nestvůr, pekla a všeho zlého na zemi. Zkrátka jen naskenujete QR kód a hra vám nadělí spousty textu a příběhu k přečtení.

Destinies obsahuje pět scénářů a každý hrdina v něm má několik možností jak naplnit svůj osud a dosáhnout vítězství nad ostatními. Hra v podstatě funguje tak, že do aplikace naskenujete objevený předmět, místo, nestvůru či postavu a poté se za pomoci aplikace rozhodnete, co se bude dít dál. Tato rozhodnutí pak mění herní svět pro všechny hráče. Výhodou aplikace je i plnohodnotný sólo mód, který bývá poslední dobou tak žádaný a oblíbený.

V krabici pak najdeme na třicet krásných miniatur, včetně devadesáti milimetrového bosse. Více než sto padesát karet, šedesát sedm mapových dílků, a spoustu žetonů a tokenů. Ozdobou je pak i patnáct speciálních kostek. Co se týče obsahu krabice, jistě každý milovník fantasy her zaplesá. Obzvlášť, když její obsah váží dvě kila. Pokud máte rádi hry s velice silným příběhem a k tomu všelijaké aplikace a elektroniku, toto bude hra přesně pro vás!

Máte rádi hry, které jsou propojené s aplikacemi, nebo jste pro „starou školu“? Podělte se s námi o váš názor v komentáři.

Tags:

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Mohlo by Vás zajímat také: