Říše her

Vše o deskových hrách na jednom místě…. to je říše her

Nová výzva pro zkušené truckery

Zřejmě mnohým z našich čtenářů neunikl fakt, že CGE ve spolupráci s Rexíky, znovu vydali Galaxy Truckera. Nový název je Galaxy Trucker: Druhé, vytuněné vydání. Opět se jedná o herní design Vlaadi Chvátila, který dostal modernější a atraktivnější kabát. Tedy Trucker, ne Vlaada. Pokud původní verzi nemáte nahranou, ale přesto by vás zajímalo jak hra funguje, můžete to zjistit třeba v blížící se recenzi. Její vydání plánujeme na začátek následujícího týdne.

No a nyní již k meritu věci. Tento článek má za cíl oznámit vydání rozšíření pro tuto originální hru. Pokud jste již s GT něco zažili, jistě oceníte nové komponenty, které by vám hraní oživily. Zkrátka vylepšily znovuhratelnost. S tím by mělo pomoci právě toto rozšíření nazvané Keep on Trucking. V krabici bychom měli najít nové desky hráčů, které budou obsahovat další tři tvary plavidel. Mělo by se jednat o experimentální plavidla, která Společnost s.r.o. zapůjčila truckerům k otestování. Je jen na vás, aby jste zjistili, zda tyto experimentální plavidla ve vesmíru obstojí. Na tyto desky hráčů se budou umisťovat zbrusu nové stavební dílky, které přinesou ty nejmodernější technologie. Přinesou také nový životní prostor pro zbrusu nové mimozemštany s neokoukanými vlastnostmi. Stejně tak můžeme čekat nové letové karty, truckerské tituly a již známé rozšíření drsné štreky.

Základní hra, tedy Galaxy Trucker: Druhé, vytuněné vydání mě baví moc, a proto Keep on Trucking vyloženě potřebuji. Jen doufám, že prodeje základní hry v ČR budou dostatečně silné, abychom se dočkali tohoto rozšíření i v našem mateřském jazyce. Představení anglické verze hry je naplánované na srpen letošního roku, konkrétně na velké deskoherní akci Gen Con 2022. Úplně přesně to je 4. – 7. srpna v Indianapolis, kdybyste se náhodou chtěli stavit.

Tags:

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Mohlo by Vás zajímat také: