Říše her

Vše o deskových hrách na jednom místě…. to je Říše her

Nejmocnější z mocných, blíží se Dune: Imperium

Planeta Arrakis zmítaná konflikty a boji o nadvládu na nás čeká ve hře Dune: Impérium. Tento titul v anglickém originále vydává studio Direwolf Digital. Předlohou je sci-fi série knih Duna, jenž zná asi každý správný fanoušek tohoto žánru. Autorem této deskoherní záležitosti, není nikdo jiný než Paul Dennen, který se již zasloužil o hry jako třeba Břink, Břink ve vesmíru, a také o Clank! Legacy. Pro české hráče tuto hru přeloží společnost REXhry, jenž zatím přesnější datum vydání neuvádí, jelikož čeká na primárním vyjádření Direwolfe.

Arakis je zmítaná v boji a všemožnými konflikty mocných rodů soupeřících o nadvládu nad celou planetou. Vstupte do hry a konečně jednou provždy ukončete svou strategii ten odvěký boj, který již všechny zmáhá. Prostě tam jděte a dejte jim na kokos. Čeká na vás mapa, deckbuilding v kombinaci s workerplacementem, jenž činí spolu s ostatními mechanismy hru ještě komplexnější. Umisťujte rekruty na strategicky důležité lokace, získávejte další území a podrývejte vliv soupeřů. Nakupujte či jinak získávejte karty, které vylepší vaši zásobu předmětů a zlepší schopnosti.

V této záležitosti se všichni milovníci sci-fi deskovek jistě vyřádí, a proto doufejme, že nebude třeba čekat příliš dlouho, než nás společnost REXhry potěší tímto titulem v češtině.

Tags:

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Mohlo by Vás zajímat také: