Mobilní agenti Krycích jmen

Krycí jména od Vlaadi Chvátila jsou dnes už klasikou žánru párty her, a to nejen v našich končinách. Patří k tomu nejlepšímu celosvětově a řadí se k nejznámějším počinům tohoto českého tvůrce. Existuje již mnoho variant hry od Duelové verze pro dva, obrázkové či Disney edice. Vydavatelství CGE (Czech Games Edition), jež stojí i za touto hrou, tentokrát přináší její mobilní verzi. Aplikaci pro Android nebo Apple si můžete stáhnout za krásných 25 korun a užít si Krycí jména kdykoli máte pár minut času.

Aplikace je určena jak pro nadšence, tak i pro naprosto nezkušené agenty, kteří Krycí jména na stole nikdy nerozložili. Pravidlově je hra nenáročná a aplikace do všech tajů snadno zasvětí v rámci příběhu, který rozehraje. Jinak se dle očekávání setkáme se stejnou grafikou, stejnými tvářemi agentů, stejným konceptem, jen rozšířeným do prostředí mobilní aplikace a tím i do jejích specifik. Hráči tedy mohou nejen hrát klasické partie proti jiným či virtuálním soupeřům, být na straně napovídajícího či hádajícího, ale k tomu mají přístup k hromadě dalšího materiálu, jako jsou denní výzvy (nalezení určitého počtu slov na jednu nápovědu, nebo naopak vymýšlení ideálních nápověd pro co nejvíce slov), dále sbírání bodů k vlastnímu zlepšování, dodatečných vylepšování, stejně jako plnění misí, úkolů a získávání trofejí. To a mnoho dalšího nabízí aplikace a láká tedy k hraní častému i častějšímu.

Pěkně zpracovaná aplikace jak po grafické, tak i po funkční stránce, přehledná a snadno ovladatelná, zachovává principy původní hry a mísí je s lákadly mobilních her. Hraní s neznámými a skrytými kolegy přináší úskalí odlišná od hraní stolní varianty, kdy hrajete s přáteli a víte, kde máte společné plochy zájmů či blízkých témat. I přesto však má aplikace co nabídnout a nebýt pouze tréninkovým hřištěm. Pokud tedy člověk nemá šanci si zahrát Krycí jména v klasické fyzické podobě, je tato aplikace fajn parťák.

Tags:

One Reply to “Mobilní agenti Krycích jmen”

  1. Velké zklamání že dle hlášky Google Play nelze Krycí jména nainstalovat do mobilu Vernee Thor s Androidem 7.

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Mohlo by Vás zajímat také: