Říše her

Vše o deskových hrách na jednom místě…. to je říše her

MindOK přinese na začátku roku druhou edici Summoner wars v češtině

Pokud máte rádi karetní duelovky z fantasy prostředí, oznámená novinka od společnosti MindOK ve vás určitě vyvolá vlnu nadšení. Na začátku příštího roku se dočkáme druhé edice hry Summoner wars, která bude na náš trh uvedena zřejmě pod názvem Války vyvolávačů. První edici (původně z roku 2009) se na českém trhu celkem dařilo a kromě základní krabice se dvěma národy vyšla mistrovská edice s pevným plánem a několik dalšími národy a samostatně pak šest dalších rozšiřujících balíčků národů, po kterých je na bazarech stále velká sháňka.

Nová edice nepřinese jen novou grafiku, ale i přepracovaná pravidla, která nabídnou plynulejší a uhlazenější hratelnost, nové soubojové kostky a také jiné vybalancování jednotlivých karet, posloupnost akcí v rámci kola a tím i celkově jiný pocit z hraní.

Hra Války vyvolávačů je i v druhé edici určena primárně pro dva hráče. Anglická verze, která by se měla objevit během několika týdnů, se nabízí stejně jako první edice ve dvou variantách. První nabídne pouze dva národy a papírový plán, prodávat by se pak mohla orientačně kolem 600 Kč. Mistrovská sada s dvojnásobnou cenovkou nabídne frakcí hned šest a především pevný hrací plán.

Hra je doporučována hráčům od 9 let a dohrát byste ji měli za 45 až 60 minut.

Tags:

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Mohlo by Vás zajímat také: