Říše her

Vše o deskových hrách na jednom místě…. to je říše her

Již brzy se vydáme na cestu do pravěku

Možná to zní nemožně, ale v připravované hře od TLAMA Games, se nejen do pravěku přesuneme, ale stanou se z nás náčelníci pravěkého kmene. Bude jen na našem rozhodnutí, koho pošleme na lov a které zvíře se stane následující kořistí. Prehistories, to je zábava pro 2-5 hráčů na přibližně 30 minut s doporučeným věkem od 8 let.

V každém kole všichni hráči tajně a současně zvolí, koho a kam pošlou lovit. Čím více vyslaných lovců, tím větší může být případná kořist, avšak nejméně početná skupina se pohybuje rychleji než velká. Lov probíhá přidělením jednotlivých karet na lokace lovu, odkud si vezmete dílky kořisti. Čím větší dílek, tím vyžaduje silnější loveckou skupinu. V případě nedostatečné síly může dojít ke zraněním a kvůli nim pak dobíráte na konci kola méně karet.

Následně hráče čeká vytváření maleb, kdy pomyslnou jeskyni tvoří 7×7 polí. Ty se zaplňují tak, aby nové dílky navazovaly na předchozí. Jakmile docílí přání předků tím, že dokončí malbu v řádku, sloupci, legendárním zvířetem či kartou úkolů, odloží jeden ze svých osmi totemů. Vítězí ten, kdo se jich zbaví jako první.

Herní materiál bude jazykově nezávislý a v balení budou anglická a česká pravidla hry. Prehistories by společnost TLAMA Games měla připravit na pulty obchodů již v srpnu.

Tags:

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Mohlo by Vás zajímat také: