Říše her

Vše o deskových hrách na jednom místě…. to je říše her

Jednorožcům se rozrůstá stáj

Oblíbili jste si párty karetku Labilní Jednorožci od vydavatelství ADC Blackfire? Máte už odehráno tolik partií, že už vás prostě NIC nemůže překvapit? Pak možná uvítáte novinku, s kterou přišel ADC Blackfire na svých Facebookových stránkách. Chystá totiž lokalizaci hned 4. rozšíření. Níže se podíváme o jaké přesně jde a co zhruba přinesou.

Duhová apokalypsa (2018)

Toto rozšíření je spojením balíčků Rainbow Sprinkles a Apocalypse, které se poprvé objevily jako součást první kickstarterové kampaně. Dalo by se tedy říct, že toto rozšíření je stejně staré jako hra sama. Obsahuje 27 karet útočících svojí roztomilostí a 27 karet plných apokalyptického chaosu jako například Jednorožci (jezdci) apokalypsy.

Jednorožci z bájí (2018)

Toto rozšíření opět obsahuje 54 karet. Velkou částí jsou právě karty jednorožců, kteří vyslyšely volání blízkých i vzdálených říší a přišli na pomoc. Aby to nebylo málo, přináší s sebou i spoustu nových a mocných kouzel.

Dobrodružství (2021)

Dobrodružství přinese do hry především nové karty s okamžitým efektem. Rovněž představí řadu nových flexibilních karet. Ty vyvolají svůj efekt po spuštění nějaké jiné události. Navíc jistě navodí u stolu dobrodružnější atmosféru! Rozšíření pak opět obsahuje 54 karet.

Draci (2018)

Toto rozšíření přináší nové karty vylepšení, zhoršení, kouzel a nových jednorožců, připravených k boji. Jde celkem o 54 nových, ohněm sálajících karet. Z tohoto počtu je 27 karet z původní kickstarterové verze. Kdo bude vládnou obloze nad vaší stájí?

Poznámka vydavatele: Na kartách by ve skutečnosti neměly sálat plameny. Pokud spatříte na kartách plameny, něco je špatně.

Těšíte se na tyto chystané novinky? Pokud ano, budete si muset ještě chviličku počkat. ADC Blackfire slibuje dodání na trh zhruba za 4 až 5 měsíců. Tak snad se to povede, co myslíte?

Tags:

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Mohlo by Vás zajímat také: