Říše her

Vše o deskových hrách na jednom místě…. to je říše her

Jaké by to bylo strávit večer s Newtonem?

Nová hra Newton & Velké objevy by neměla ujít pozornosti příznivcům strategických her, kterou si pro nás chystá společnost TLAMA games v říjnu letošního roku. Autoři tohoto titulu jsou Simone Luciano (určitě jej můžete znát z her jako: Marco Polo II, Lorenzo il Magnifico nebo Tzolk’in: Mayský kalendář), Nestore Mangone a o grafické provedení se postaral Klemens Franz. Ke stolu mohou usednout 1 až 4 hráči s doporučeným věkem od 14 let a jedna délka partie je přibližně 60 až 90 minut.

V této hře se vrátíte zpět do 18. století, které bylo časem velkých vědeckých objevů. Jen ti nejlepší se stanou respektovanými učenci této doby. Newton využívá systém akčních karet, budete rozšiřovat znalosti z knih, přednášek, provádět experimenty a tajné Alchymie. Tato příjemná eurovka bude kromě základní hry obsahovat i rozšíření Velké objevy se dvěma moduly a bonusem jsou 2 promo karet velmistrů Stephen Hawking a Robert Hooke.

Newton & Velk0 objevy je jazykově nezávislá, pravidla najdeme jak v češtině, tak v anglickém, francouzském a italském jazyce. Jak je patrno, TLAMA games nám během podzimu naservíruje opravdu slušnou dávku her – jen namátkou zmíním: Podezřelí, Za hranou, Hippocrates či Stroganov.

Tags:

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Mohlo by Vás zajímat také: