Říše her

Vše o deskových hrách na jednom místě…. to je říše her

Hra na hrdiny plná zážitků a zajímavých rozhodnutí

TLAMA games si pro nás na příští rok připravuje další pecku a to hlavně pro milovníky fantasy a herního mechanismu „Roll and write“. Pokud vám to nic neříká, tak nevadí, rádi vám jej přiblížíme. Jde o mechaniku, kde se hodí kostkou nebo otočí karta a hráči si zapíší či zakreslí výsledek hodu nebo pokyn z karty na svůj herní plán.

Tentokrát je to počin, o který se postaral Leandro Pires. Zabaví se u něj 1-8 hráčů s doporučeným věkem od 10ti let a herní doba by se měla pohybovat okolo 30ti minut. Hra na níž se můžeme těšit se jmenuje Paper Dungeons: A Dungeon Scrawler Game a na pultech našich prodejců ji najdeme pod názvem Papírové Doupě: Čmarovné dobrodružství. Pravidla i herní materiál budou v češtině.

Ve hře Papírové Doupě: Čmarovné dobrodružství se stanete vůdcem čtyřčlenné družiny hrdinů prahnoucích po cti a slávě. V každém kole budete zlepšovat úrovně vašich postav, produkci magických předmětů, získávat léčivé lektvary, prozkoumávat žaláře, a tak čelit výzvám a sbírat poklady. V žaláři však čekají velká monstra…

Na konci hry se všichni vrátí do vesnice, kde v místní krčmě budou vyprávět o svých dobrodružstvích a samozřejmě jen ten nejvelkolepější příběh může přinést kýžené vítězství.

K tomu všemu budete potřebovat jen záznamový herní arch, pár karet, ostrou tužku a hrst speciálních kostek.

Pokud vás tato novinka zaujala stejně jako nás, tak si zapište do kalendářů další důležité období a tím je březen 2022, protože právě v tomto termínu je naplánované vydání.

Tags:

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Mohlo by Vás zajímat také: