Říše her

Vše o deskových hrách na jednom místě…. to je říše her

Honba za perlami začíná s Piggy Pearls

Přemýšlíte, co si zahrát s vašimi nejmenšími ratolestmi za deskovou hru, abyste společně strávili příjemně čas a zasmáli se? Milují vaše děti animovaný seriál Prasátko Peppa, v němž ústřední hrdinka miluje skákání v blátě? Spojte ruce a přivítejte na pultech obchodů titul Piggy Pearls, jehož autory jsou Stefan Kloß, Anna Oppolzer a o grafické ilustrace se postaral Felix Wermke. Díky společnosti Piatnik si hru můžete užít i v našem mateřském jazyce.

Jestli jsem vás nalákal na chrochátko Peppa a čekáte, že ve hře Piggy Pearls bude vystupovat, musím vás zklamat. Na moji obhajobu, se v něm bude však povalovat hned několik prasátek, které se budou snažit posbírat co nejvíce perel z bahna. Jak se tam ocitly? To je prosté. Babičce Božence se roztrhl její oblíbený náhrdelník a všechny perly se ji poztrácely právě do bahna, v kterém si prasátka libují a chtějí jich uzmout co nejvíce pro sebe. Chrochátku, kterému se povede dostat co nejvíce perel do svého korýtka vyhrává.

Jsem přesvědčen, že nejmenší hráči se u Piggy Pearls mohou dobře zabavit. Jak tomu bude doopravdy se v budoucnu určitě dozvíte u nás. Na titul se rádi podrobněji podíváme v naší zevrubné recenzi. Pro úplnost zmíním, že hra je vhodná pro 2-4 hráčů, s doporučeným věkem od 5 let a jedna partie zabere okolo 20 minut.

Tags:

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Mohlo by Vás zajímat také: