Říše her

Vše o deskových hrách na jednom místě…. to je Říše her

Harrow County

V roce 2023 by měla vyjít druhá hra studia Off the Page Games. Jaká to bude? Harrow County: The Game of Gothic Conflict na motivy strašidelného komiksu. Však aby ne, když Jay Cormier založil své studio se záměrem dělat deskové hry právě podle komiksových námětů. Jejich prvním počinem byla loňská Mind MGMT: The Psychic Espionage “Game”, kterou Foxové již chystají. Nově však oznámili, že se příští rok dočkáme i u nás příběhu upálené čarodějnice Hester a plavovlasé Emmy.

Nyní v říjnu proběhla úspěšně kampaň na Kickstarteru a my se můžeme jen dohadovat, co nám vše zprostředkuje Fox in the Box. Možná to nebude deluxe edice, kde kartonové komponenty nahradily ty dřevěné, ale snad se dočkáme rozšíření pro čtvrtého hráče Harrow County: Fair Folk.

Ve hře se snažíte buď město ochránit před pomstou čarodějnice, anebo jí k ní dopomoci. V cestě ničivým snahám však stojí Emma a její zvláštní schopnosti. Co si ale počne, když se vrátí její dvojče Kammi, které chce město ovládnout? Vše se odehrává na hexové mapě a boj je řešen pomocí kostkové věže podobné té ze hry Shogun. Zde je ovšem zabudována do samotné krabice od hry. Vypadnou u kořenů stromů kostky dávající naději harrowskému lidu, anebo snad temnota zachvátí celý okres, když se Hester vrátí k životu a lovením ostatních se pokusí získat zpět svou ztracenou sílu?

Tags:

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Mohlo by Vás zajímat také: