Říše her

Vše o deskových hrách na jednom místě…. to je říše her

Filmujeme divoká zvířata

Desková hra Wild: Serengeti je inspirována nekonečnými pláněmi národního parku Serengeti – ležícím v severní Tanzánii, která v současné době zkouší své štěstí v právě probíhající kickstarterovou kampaň.

Hra kombinuje prvky řešení puzzle, obsahuje elementy sbírání setů zvířat a budování ekonomiky. Obsahuje kouzelné ilustrace zvířat, 3D komponenty a meeply ve tvaru zvířat. Autoři slibují snadno naučitelná pravidla pro nováčky a zároveň dostatečně hluboké strategické prvky pro veterány. Znovuhratelnost by měla být zajištěna za pomoci 168 karet scén, rozdílných hráčských schopností a rozličných událostí.

Během hry budete každé kolo buď objevovat nebo pohybovat zvířetem. Zvířata na mapě se budete snažit dostat do pozice, aby jejich vzor odpovídal vaší kartě scén. Za splnění obdržíte různé odměny. Zvířata se ale neustále pohybují. Ke správně zvolené strategii je tedy třeba přizpůsobit se jejich budoucím plánovaným pohybům, ale také tahům vašich soupeřů. Zároveň lze využívat karty specialistů, které poskytují mnoho speciálních schopností. Hra bude rovněž nabízet solitérní mód.

Zároveň stojí za zmínku, že tuto hru nám přinese v češtině i společnost REXhry, kteří nám tuto skutečnost přislíbili nedávno na svém facebookovském profilu. Pokud si nejste v angličtině jistí a Wild: Serengeti se vám líbí, vyčkejte až se hra objeví na pultech obchodů v češtině.

Tags:

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Mohlo by Vás zajímat také: