Říše her

Vše o deskových hrách na jednom místě…. to je říše her

Do myšího domečku si zasvítíme již v březnu

První hrou, kterou pro nás chystá vydavatelství Albi v rámci své nové značky Albi exclusive bude dětská kooperativní hra od dvojice autorů Elodie Clément a Théo Rivière, který má na svědomí například u nás vydanou hru Draftosaurus. Jedná se o paměťovou hru pro 2 až 6 hráčů od pěti let.

Co vás na hře jistě zaujme, je trojrozměrný hrací plán, který vznikne z krabice a několika vložených částí z kartonu. Představovat bude myší domeček, do kterého budete nahlížet okny a pokusíte se zapamatovat všechno tak, jak jste to viděli. A protože v domečku je celkem tma, dostanete v balení i baterku, kterou do domečku budete pomocí otvoru ve střeše svítit. Za půl minuty baterka zhasne a vy budete na další destičce odpovídat, kde jste který předmět viděli. A aby to nebylo příliš jednoduché, před každou hrou domečkem zatřepete, aby se předměty mohly posunout do jiných místností.

Je to jednoduché? Ano. Máte si už postavit domeček, zapnout svítilnu a koukat se, kde myšky nechali svazek klíčů? Také ano? Tak si budete muset ještě pár týdnů počkat. Myší domeček totiž vyjde až v březnu jako první ze série her pod značkou Albi exclusive, což znamená, že budou dostupné jen v prodejnách a e-shopu Albi.

Tags:

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Mohlo by Vás zajímat také: