Říše her

Vše o deskových hrách na jednom místě…. to je říše her

Další připravovanou hrou od MindOKu je Keystone: North America

Vydavatelství MindOK, v dnes zveřejněném rozhovoru, odtajnilo hned dvě novinky, které připravuje pro vydání v české verzi. Po druhé edici Válek vyvolávačů se přesuneme do přírody, přesněji řečeno do přírody Severní Ameriky ve hře Keystone: North Americe.

Ve hře se stanete biology, kteří pracují na vzniku nejlepšího možného ekosystému. Tématem tak trochu připomíná ptačí hru Na křídlech, kterou také přinesla firma MindOK. Podle manažera vydavatelství Pavla „Poga“ Prachaře je však novinka v otázce provedení a unikátních ilustrací ještě minimálně o úroveň výš, než zmiňovaná hra Na křídlech.

Hra Keystone: North America prošla úspěšnou kickstarterovou kampaní, ve které vybrala zhruba 90 tisíc dolarů od 1491 backerů. Ve hře jde o umísťování živočichů do mřížky a kombení efektů za pomoci vedlejších dílků. Hra nabídne i kooperativní i sólové scénáře a přístupná pravidla.

Novinka je určena pro 1 – 4 hráče od 10 let a odehrána by měla být zhruba do hodinky a půl. Kromě zábavy by měla nabídnout také edukační charakter.

Tags:

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Mohlo by Vás zajímat také: