Říše her

Vše o deskových hrách na jednom místě…. to je Říše her

Co takhle zkusit si obhajobu na vlastní kůži?

Přesně tohle se nám díky vydavatelství Fox in the Box poštěstí, protože pro nás připravují hru známou jako Lawyer Up v češtině se pak bude jmenovat Námitka!

Půjde o asymetrickou hru pro dva hráče, která probíhá v soudní síni. Jeden z hráčů zde představuje čestnou a spravedlivou obžalobu a druhý vytrvalou a neochvějnou obhajobu.

Každá hra začne seznamovacím spisem, během něhož si hráči vyberou důležité karty důkazů, díky nim pak mohou podpořit svou při a naopak shazovat ze stolu důkazy, které by mohly pomoci protistraně.

Následující částí je pak hlavní líčení, kdy se předvolávají svědci a vedle vybraných důkazů se zahrávají do svého herního prostoru výslechu také karty významných argumentů. Aby byla dodržena souvislá linie výslechu, karty je nutno řetězit prostřednictvím odpovídajících symbolů předpojatosti.

Hráč, který předvolaného svědka dokáže vyslechnout nejlépe pak utratí dosažený vliv, aby zapůsobil na přítomné porotce ve prospěch své strany.

Hra slibuje, že každé přelíčení bude jiné a kýženého výroku poroty dosáhne právník s nejlépe postaveným případem a nejpřesvědčivějšími argumenty. Jedna soudní bitva by měla trvat přibližně 30+ minut.

A co na připravovanou hru pro dva ze soudní síně říkáte vy? Zaujala vás? Těšíte se jak svými argumenty vytřete zrak protistraně? My rozhodně ano!

Tags:

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Mohlo by Vás zajímat také: