Říše her

Vše o deskových hrách na jednom místě…. to je říše her

Clash of Cultures přijde s monumentální edicí

Společnost MindOk chystá vskutku velkou strategickou pecku, v níž se otřásají starověké civilizace v základech. Tato záležitost je určena pro 2-4 hráče od 14 let cca na 240 minut. Takže záležitost určená pro celé odpoledne.

Velká herní mapa se skládá z menších dílků, což znamená, že tato mapa je velmi variabilní a žádná z dalších partií nebude stejná. Objevovat, rozšiřovat, využívat, likvidovat – to vše na vás čeká. Vítězné body sbíráte v šesti velkých kolech za světové divy, nové technologie, spokojené osadníky, budovy a úspěšné střety. Aktivovaná vystavěná města přinášejí akce, v niž verbujete vojáky, zvyšujete blahobyt obyvatel, sbíráte suroviny, vyvíjíte technologie a šíříte kulturu.

Možná si říkáte, že tento titul připomíná hru Civilizace, avšak množstvím komponentů se Clash of Cultures: Monumental Edition nevyrovná. Mezi všemi dílky naleznete hromadu plastových pěšáků, jezdců, slonů a lodí. Nechybí zde ani mrška bída, která může hráče připravit o všechna jejich vybudovaná města, nicméně při správně zvolené strategii chudoba vašim obyvatelům jistě nehrozí.

Společnost MindOk přináší vždy pro české hráče zajímavé a poutavé tituly plně v češtině. Díky proměnlivé herní mapě se mění každá další hra v jedinečně napínavý zážitek. Datum vydání není zatím bohužel známo sledujte, proto naše stránky, kde vás rádi vždy informujeme o tom, co se chystá.

Tags:

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Mohlo by Vás zajímat také: