Říše her

Vše o deskových hrách na jednom místě…. to je říše her

Čaroděj Modromír podruhé

V návaznosti na recenzi Čaroděje Modromíra a čarodějnické školy Řádu Bílé kočky se vracíme do tohoto kouzelného světa s dalšími informacemi o možných doplňcích, rozšířeních a dobrodružstvích. Jak již bylo řečeno, vše začíná právě první čarodějnou sadou a jejím rozšířením, jež dohromady poskytují minimálně 31 dní kouzelných aktivit. K tomu je možné dokoupit jako doplněk medaili Řádu Bílé kočky.

Na to navazuje druhé dobrodružství s titulem Hledá se princezna. Jedná se opět o čarodějnický karetní set, k němuž existuje i rozšíření o dalších 11 dní. Na podobném formátu, jen s novými výzvami a novým příběhem, stojí toto pokračování původního příběhu. Opět jej lze doplnit Řádem za záchranu princezny.

Děti se mohou do světa vrátit též audioknihami Vnučka čaroděje Modromíra 1 a 2, ať už ve formátu MP3 na CD nebo jen ke stažení. Ke stažení zdarma je určen Čertovský minipříběh. A volně navazujícím dobrodružstvím je i Dopisová hra – 15 klíčů Čaroděje Modromíra.

Dalšími dostupnými doplňky jsou medaile Řádu Bílé kočky, plastová kruhová medaile v různých barvách, nebo dřevěná figurka samotného Čaroděje Modromíra v různých provedeních. Dětem je určen i výběr kouzelných hůlek, nebo kouzelných mýdel.

Dobrodružství může dítě přinést i mezi své kamarády. K tomu slouží hry Čarodějná parta či Přidrzlé kočičky, určené pro školky, školy či družiny. Vyžeňte Knihohama z Vaší knihovny je naopak určena pro knihovny, přináší opět nové dobrodružství.

S Modromírem se můžou děti pustit i do angličtiny v titulu Angličtina pro malé školáky. Zatím posledním titulem je venkovní aktivita s QR kódy Pohádkové cesty domů ze školky a školy, která je opět dostupná ke stažení zdarma.

Jelikož se Čaroděj Modromír již šíří mezi školkami a dalšími dětskými zařízeními, zdá se, že děti opravdu zaujal. Jako ocenění lze brát i fakt finanční podpory domovského města Dvora Králové nad Labem. Nyní se tedy i vy, naši čtenáři, můžete s dětmi vydat vstříc těmto dobrodružstvím.

Vše můžete zakoupit přímo zde.

Tags:

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Mohlo by Vás zajímat také: