Říše her

Vše o deskových hrách na jednom místě…. to je Říše her

Boj s vetřelci se uzavře třetím pokračováním.

Zaznamenali jste oznámení od Awaken Realms? Pokud ne, tak nevadí. Od toho tu jsme my, abychom vás informovali a nic vám neuniklo.

Na povrch vyplula zpráva o tom, že se uzavře trilogie Nemesis a to hrou s názvem Nemesis: Retaliation. Opět navrženo Adamem Kwapińskim a s příslibem, že tentkorát přinese něco velmi odlišného.

Foto a informace čerpány z webu BGG.

Hráči se ujmou rolí vysoce vycvičených mariňáků a vstoupí do mimozemského hnízda s přísnými rozkazy a nejmodernějšími dostupnými nástroji. Otázkou však stále je, zda budou dostatečně dobře připraveni čelit neúprosné hordě, která je čeká. Napětí bude vyšší než kdy jindy, protože hráči musí přežít proti drtivé přesile.

Třetí a poslední pokračování série Nemesis: Retaliation staví na úspěšných základech předchozích her Nemesis a mělo by přinést ještě více vzrušující zážitek. Více vetřelců, se kterými bude třeba bojovat. Nové nástroje, které hráčům pomohou se s nimi vypořádat. Nemesis: Retaliation slibuje, že bude skvělým zážitkem nejen pro fanoušky stávající Nemesis, ale i pro nové hráče. Crowfundigová kampaň by měla začít v posledním kvartále letošního roku 2023.

Těšíte se s námi na tuhle zaručenou pecku? Prozatím můžete trávit čas u již dostupných Nemesis a Nemesis: Lockdown (recenze již brzy na našem webu), které u nás v češtině vydává MindOk.

Tags:

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Mohlo by Vás zajímat také: