Říše her

Vše o deskových hrách na jednom místě…. to je Říše her

Bezva fotka

Kuk do objektivu

MindOK nedávno oznámil připravovanou novinku – Bezva fotka, ve které se ocitnete v roli fotografa divokých zvířat. Autorem hry je Romain Caterdjian a o ilustrace se postaral Jules Dubost. Jedná se o rodinnou hru pro dva až čtyři hráče od osmi let a délka jedné partie by měla zabrat zhruba dvacet minut (dle boardgamegeek.com zvládnou i menší děti). Těšit se na ni můžeme již v průběhu tohoto roku – informace a fotky z FB MindOK.

Vaším úkolem bude získat fotografie volně žijících zvířat z různých prostředí – například tučňáka, slona, tygra, orla… Za každé zvíře, které se vám podaří zachytit, dostanete odpovídající žeton, který si umístíte do alba. Pokud navíc splníte konkrétní podmínky daného alba, dostanete body navíc, například tři stejná zvířátka nebo čtyři zvířátka z džungle…

Příklad takového alba. Vlevo nahoře je znázorněno, že za každé zde umístěné zvířátko dostanete body. Vpravo nahoře pak vidíte, že pokud budou všechna z džungle, tak si připíšete další body navíc.

A jelikož budete taky tak trochu dobrodruh, tak budete zároveň pátrat po slavném a vždy unikajícím Yettim. Ten je však natolik mazaný a stále se pohybující, že jej vždy vyfotíte pouze z půlky. Pokud získáte obě poloviny Yettiho, tak se můžete radovat, protože se vám právě podařilo dokázat jeho existenci.

Připravit se – Pozor – SÝÝÝÝR!

Tags:

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Mohlo by Vás zajímat také: