Říše her

Vše o deskových hrách na jednom místě…. to je říše her

Architekti Západního království: Works of Wonder

Na Kickstarteru momentálně probíhá kampaň na rozšíření veleúspěšné hry Architekti Západního království – s podtitulem Works of Wonder.

Budovatelé z velkých dálek přicestovali do města, aby ho zvelebili pomocí monumentů. Nicméně ne každý architekt je toho hoden – pouze ti s dostatečným vlivem a dobrou reputací mohou být poctěni tímto úkolem. Připojíte se k princezně nebo využijete podpory šmelináře?

Na co se můžete v rámci rozšíření těšit?

  • Rozšíření herního plánu obsahující místa na nové karty příspěvků a následků, počítadlo vlivu a 2 nová místa pro vaše dělníky
  • 5 divů které můžete postavit
  • 6 nových hráčských desek (nové herní postavy)
  • Nové karty učňů, budov a odměn
  • Nový solo mode

Další součástí kampaně je collectors box, který pojme veškeré komponenty z Architektů Západního království včetně rozšířeních Rozkvět řemesel, Works of Wonder, veškerá proma a kovové mince. Ke collectors boxu je přidán takzvaný crossover pack se 14 promo kartami, využívající mechaniky z obou rozšíření. Posledním volitelným addonem v kampani je neoprénová herní podložka.

Sympatickým gestem autorů je, že kickstarter kampaň neobsahuje žádné čistě kickstarterové bonusy, neliší se nijak od retail verze, která bude k dostání v obchodech. Nic vás tedy nenutí investovat do kampaně (přesto už je cílová částka mnohonásobně vybrána). Já osobně si počkám až bude rozšíření v obchodech vč. české lokalizace, protože původní hru mám česky, (věřím, že TLAMA Games bude snad lokalizovat). Komu se Architekti Západních království líbili, neměli by nad koupí rozšíření dlouho přemýšlet.

Tags:

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Mohlo by Vás zajímat také: