Říše her

Vše o deskových hrách na jednom místě…. to je Říše her

10. a 11. 9. 2022

Po tříleté pauze se vrací populární festival s výstižným názvem Albi Game Day. Jde o festival zasvěcený deskovkám, který se uskuteční v Praze na Starém Městě. Abych byl konkrétní, uvedu tedy přesnou adresu – Klášter minoritů sv. Jakuba, Malá Štupartská 635, 110 00 Praha 1.

A proč by vás měl tento festival zajímat? Nejspíš proto, že budete mít možnost zahrát si spoustu her a navíc zcela zdarma. Třešničkou na pomysleném dortu může být i fakt, že si můžete zahrát velice čerstvé novinky. Mimo to se můžete zúčastnit spousty soutěží a turnajů o hodnotné ceny, zahrát si přímo s autory her, nebo si dát něco dobrého na zub! Pokud třeba řešíte problém co s dětmi, i na to v Albi mysleli! Na místě bude v provozu dětský koutek, kde vám dětičky pohlídají. Podmínkou je alespoň pět let věku dítěte.

Věřím, že jsem vás nalákal a proto vězte, že v sobotu 10. 9. bude otevřeno od 10:00 do 20:00. Čeká na vás tedy deset hodin čisté zábavy a opět podotýkám, že zcela zdarma! Další den už bude program trošičku kratší, ale stále začíná v 10:00. Konec je pak v neděli 11.9. plánovaný na 18:00.

Můžeme i doufat v nějaké to oznámení. Přeci jen jde o velkou akci a tak věřím, že nám Albi naservíruje nějakou novinku. Třeba to je ale jen mé zbožné přání …

Tak si na druhý zářijový víkend nic neplánujte, a dorazte se pobavit na Albi Game Day! Rozhodně také doporučuji sledovat facebook celé akce!

Deskovkám zdar!

Tags:

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Mohlo by Vás zajímat také: