Říše her

Vše o deskových hrách na jednom místě…. to je Říše her

A teď budeme moc bohatí! Karty mrtvého muže znovu ožívají

Jsou tu zase ti nemilosrdní piráti, kteří nenechají žádný poklad na pokoji. Společnost MindOk se postarala o dotisk rychlé karetní hry pro 2 až 4 bukanýry od 13 let cca na 15 minut. Je tedy zpět na pultech obchodů s českými pravidly. Ukrást poklad a se zdravou kůží zmizet to je asi sen každého piráta. Nemůžete si být, ale nikdy jistí, jestli o poklad nepřijdete, když budete příliš chamtivý.

Pozor na karty stejné barvy při otáčení karet z dobíracího balíčku. Jestliže se ukáže stejná barva jako má již jiná vyložená karta, máte smůlu nezískáte nic. Na kartách jsou různé předměty s různými efekty. Třeba křišťálová koule umožní nakouknout na další kartu v balíčku, a poté se rozhodnout co dál. Hák, kotva, klíč, truhla, mapa, šavle, mořská panna, dělo nebo Kraken. Jistě to jsou samé roztomilé věcičky a jedna potvůrka, nemám pravdu? Tahle z vás, ale život nevymačká.

Hra má i varianty pro pokročilé, v níž si hráči vyberou postavu svému srdci nejbližší. Nebojte, je zde až 16 mordýřů. Každá karta s postavou má své schopnosti. Lze hrát i se schopnostmi mořských panen nebo si vybrat z 6 karet volitelných pravidel. Autorem tohoto titulu je Allison Litchfield. Neváhejte proto ani chviličku a pořiďte si tuto populární záležitost, jenž pobaví jistě celou rodinu.

Tags:

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Mohlo by Vás zajímat také: